Протезування на імплантатах


Amel Dental - найбільший в Дніпрі центр сучасної стоматології. Одним з головних наших досягнень є власна сучасна, оснащена за останнім словом техніки зуботехнічна лабораторія Amel Cad/Cam Lab, де досвідчені техніки створюють ідеальні за якістю, естетичним і функціональним характеристикам ортопедичні конструкції для пацієнтів. Коронки на імплантатах - одна з ключових позицій в списку замовлень від наших постійних клієнтів - провідних фахівців міста, області, України.

Виготовлення коронок на імпланти в Amel Cad/Cam Lab

Технологія протезування «імплант коронка» - найнадійніший, природний і ефективний спосіб заміщення втрачених зубів в порожнині рота. У нашій лабораторії ви можете замовити металокерамічні і безметалеві, цирконієві коронки з металевим або керамічним абатментом, гвинтового або цементного типу фіксації для передніх і бічної групи зубів. Ми використовуємо гіпоалергенні, біосумісні матеріали преміум якості, тому гарантуємо високу якість, естетичність готових виробів, безпеку і комфорт їх експлуатації для пацієнтів.

Крім того в Amel Cad/Cam Lab здійснюється виготовлення тимчасових конструкцій із пластику, які дозволять вашим пацієнтам до установки постійного протеза відчувати себе комфортно, вести звичний спосіб життя, не змінювати своїх харчових і соціальних звичок.

У виробництві коронок на імпланти ми робимо упор на автоматизовані цифрові технології, які дозволяють нам контролювати весь виробничий процес, виключити помилки і неточності у виготовленні ортопедичних конструкцій. Ціна коронки на імпланти залежить від типу конструкції, матеріалу, терміновості виготовлення.

Переваги замовлення коронок на імпланти в Amel Cad/Cam Lab

Високотехнологічне оснащення лабораторії, професіоналізм і великий досвід наших фахівців допомагають нам створювати ортоконструкції будь-якої складності, будь то тимчасова, металокерамічна або безметалова коронка на імплантат.

Переваги замовлення протезів на імплантатах в Amel Cad/Cam Lab:

  • Можливість контролю над процесом на всіх етапах виробництва;
  • Можливість виготовлення ортоконструкцій будь-якого ступеня складності, в тому числі для щелеп з патологіями прикусу, дефіцитом кісткової тканини;
  • Цифрове моделювання, робота з артикулятором забезпечують високу точність виготовлення ортоконструкцій і їх функціональність;
  • Виготовлення коронок в найкоротші терміни, оперативне коригування виробів після примірки;
  • Гарантія на всі види виробів.

Головні переваги, які дає вам виготовлена ​​в нашій лабораторії коронка на імпланти - ціна, ваша професійна репутація, можливість професійного росту, задоволені пацієнти.

Щоб зробити замовлення протезів на імплантатах в зуботехнічній лабораторії Amel Cad/Cam Lab, вам достатньо залишити заявку на сайті. Після цього наш менеджер в найкоротший термін зв'яжеться з вами для узгодження деталей замовлення (вартість коронки на імплант, терміни виготовлення).