Для отримання консультації заповніть форму зворотного зв'язку

 

Процес лікування може затягнутися. Для нормального життя пацієнту необхідно зберегти жувальні функції зубів і надати посмішці естетичний вигляд. При протезуванні використовуються ортопедичні конструкції тимчасового призначення: коронки, нейлонові, пластинкові і акрилові протези. У деяких випадках їх виробляють на основі наявних металопластикових і металокерамічних коронок.

Навіщо потрібні тимчасові конструкції?

Протезування складається з декількох етапів. Основне завдання тимчасової конструкції полягає у відновленні тимчасово втрачених функцій зубощелепної системи. Під час лікування пацієнту потрібно нормально харчуватися, спілкуватися, вести активний спосіб життя. За рахунок провізорних протезів можна надати зубного ряду пацієнта естетичний вигляд і забезпечити щоденний комфорт.

Замовити виготовлення тимчасових коронок високої якості в Дніпрі можна в лабораторії Amel Cad/Cam Lab. Завдяки автоматизованому виробництву скорочується термін очікування. Отже, лікар швидко встановить тимчасову конструкцію і закриє потребу клієнта.

У яких випадках доцільно ставити тимчасовий протез?

Зазвичай конструкції тимчасового призначення встановлюються в таких ситуаціях:

  • Після видалення старих протезів та коронок;
  • На етапі постановки діагнозу;
  • Під час підготовки до установки постійних протезів;
  • Після імплантації з метою перенесення навантаження на тимчасові опори і зниження тиску на незагоєні імпланти;
  • В якості захисних накладок на препаровані зуби.

Виділяється 2 основні функції тимчасових протезів: захисна і адаптивна. У першому випадку конструкція захищає опорні зуби, запобігає зміщенню, мінімізує контакт із зовнішніми дратівливими факторами. У другому - допомагає пацієнтові звикнути до штучним зубам перед протезуванням постійною коронки. Тимчасові вироби точно відповідають за параметрами постійним екземплярів. Через деякий час можна ставити постійний протез або відкоригувати форму в разі дискомфорту.

Види тимчасових протезів

За типом кріплення виділяється 2 групи непостійних конструкцій:

  1. Знімні. Фіксуються за рахунок пластикових або металевих гачків. У разі протезування на імплантатах для фіксації використовуються тимчасові абатменти.
  2. Незнімні. Включають коронки і мостові протези, що встановлюються на тимчасовий цемент. Фіксує речовина має властивість розсмоктуватися з часом.

Як виготовляються тимчасові конструкції?

Традиційний метод передбачає зняття силіконових відбитків, на основі яких робиться гіпсова форма. В отриману модель заливається акрилова коронка. Інноваційна методика CAD/CAM спрощує процес за рахунок скорочення проміжних етапів. Готовий виріб точно відповідає заданим на комп'ютері параметрам, так як виконується на обладнанні, а не вручну. Тимчасові протези не викликають алергії, відрізняються високою біологічною сумісністю.

Виробництво коронки за технологією CAD/CAM включає етапи:

  • Сканування ротової порожнини пацієнта;
  • Створення цифрової моделі;
  • Виточування конструкції за допомогою фрезерного верстата.

Виготовлення тимчасових конструкцій в зуботехнічній лабораторії Amel Cad/Cam Lab економить час і підвищує рівень сервісу клініки. Ми допомагаємо стоматологам робити роботу якісно і продуктивно. Доставляємо вироби по Україні в Київ, Одесу, Чернігів, Львів та будь-які населені пункти в короткі терміни. Доступна ціна наших послуг сприяє реалізації комерційних цілей вашого бізнесу.

Показать все...