Для отримання консультації заповніть форму зворотного зв'язку

 

Зубне протезування коронками і винирами користується попитом в сучасній стоматологічній практиці. За рахунок унікального матеріалу і високотехнологічного способу виробництва, вони відрізняються від звичайної кераміки міцністю і естетичним зовнішнім виглядом.

Особливості керамічного протезування

Протези з кераміки з'явилися в 90-х роках і стрімко завоювали лідируючі позиції в сфері естетичної стоматології. Незважаючи на високий цінник, пацієнтів привертає різноманіття відтінків, фактура, светопропусная здатність матеріалу. Керамічні протези виглядають природно і натурально, нагадують емаль натуральних зубів. З недоліків варто відзначити крихкість і вразливість керамічних конструкцій під впливом жувального навантаження. При установці протезів в задній зубної ряд часто утворювалися сколи та тріщини.

Винахід склокераміки дозволило вирішити цю проблему. Корейські блоки виробника Hass, з якими працює зуботехнічна лабораторія Amel CAD/CAM Lab в Дніпрі, відрізняються підвищеною витривалістю і довговічністю.

Переваги склокерамічних протезів

Розробка нового матеріалу для лиття протезів призвела до прориву у виготовленні міцних і надійних виниров. Маса з дісілікат літію і склокераміки характеризується високою інертністю. Матеріалу легко надати потрібну форму. Сировина дозволяє відмінно відтворити рельєф зуба і відтінок емалі пацієнта.

Літійсілікатная кераміка бренду Hass має ряд переваг:

 • Комфорт в носінні;
 • Висока естетичність;
 • Практичність;
 • Тривалий термін носіння: 10 років і більше;
 • Високі показники міцності дозволяють встановлювати протези в задньому зубному ряду;
 • Вініри стійкі до жувальних навантажень;
 • Властивості матеріалу пропускати світло і варіабельність відтінків дає можливість ідеально імітувати натуральну зубну емаль;
 • Товщина виробів в 0,3-0,6 мм дозволяє мінімально травмувати емаль зуба під час установки.

Виробництво виниров з матеріалу Hass

Лабораторія Amel CAD/CAM Lab виготовляє вініри з маси Hass двома методами:

 1. Пресування. Точна технологія, що дозволяє отримати вініри в потрібному відтінку з показником міцності до 450 МПа.
 2. Фрезерування. Технологія Cad/Cam із застосуванням 3D фрезерного верстата дозволяє створювати протези з точністю до кількох мікронів. Спосіб відрізняється швидкістю. Міцність виниров досягає 530 МПа.

Виготовлення керамічних вінірів в Amel Cad/Cam Lab

Замовити стеклокерамические і літійсілікатние вініри з доставкою в Київ, Одесу, Харків, Чернігів можна в зуботехнічній лабораторії Amel CAD/CAM Lab (м Дніпро). Цифровий метод виготовлення за технологією CAD/CAM дозволяє робити точні і надійні протези. Працюємо з приватними стоматологами та клініками по Україні.

З нашою допомогою кожен фахівець може поліпшити якість стоматологічних послуг за доступною ціною. Керамічні вініри Hass міцні, зносостійкі і довговічні. Незважаючи на більш високу вартість кераміки в порівнянні з аналогами, естетичні та функціональні властивості виправдовують вкладення. Пацієнту не потрібно додатково вкладати кошти в реставрацію та заміну.

Виробничий процес складається з таких етапів:

 • Стоматолог обточує зуб пацієнта і робить відбиток;
 • Лабораторія сканує наданий лікарем матеріал (в цифровому або аналоговому форматі);
 • Створюється цифрова модель-прототип;
 • Файл завантажується на фрезерний верстат;
 • Обладнання виготовляє вініри з точністю 10-15 мікрон;
 • Готовий виріб проходить випалення в печі.

Співпраця з Amel CAD/CAM Lab допомагає стоматологам вдосконалюватися і впроваджувати нові технології лікування зубів в будь-якому куточку України. На всі вироби нашого виробництва діє гарантія. Завдяки оперативній доставці виниров скорочується час очікування пацієнта, що збільшує лояльність до фахівця і підвищує продуктивність кабінету.

Показати все...