Для отримання консультації заповніть форму зворотного зв'язку

 

Винахід високотехнологічної методики зубного протезування CAD/CAM дозволило виготовляти металокерамічні коронки високої якості. Технологія використовується в зубному протезуванні по всьому світу. Комп'ютерне тривимірне проектування та автоматизоване виробництво дає можливість виготовити коронку з максимальною точністю.

Переваги методики CAD/CAM:

 • Мінімальний показник відхилення в межах 10-15 мікрон;
 • Швидкість виготовлення протезів скоротилася в 5 разів у порівнянні з іншими способами;
 • За рахунок точності розміру і форми вдається проводити успішне протезування за один прийом;
 • Міцна усадка забезпечує комфортну окклюзію.

Високотехнологічне стоматологічне обладнання керується кваліфікованими зубними техніками.

У нас можна замовити виготовлення:

 • Тимчасових коронок;
 • Мостовидних конструкцій незнімного типу;
 • Абатментів під імпланти.

Цінова політика металокерамічних коронок, виготовлених за методом CAD/CAM вище, ніж аналогових виробів. У той же час багато пацієнтів України готові встановлювати більш дорогі варіанти, орієнтуючись на показники надійності і довговічності. Коронки, виконані за прогресивною технологією, відрізняються високою міцністю, виглядають природно, добре протистоять зносу.

Для виготовлення реставраційних конструкцій ми використовуємо матеріали преміальної якості. Наша лабораторія працює з сертифікованим сировиною німецького (компанії Ivoclar Vivadent, Dentsply Sirona) і японського (Noritake) виробництва. Коронки, виготовлені для пацієнта в індивідуальному порядку, на вигляд не відрізняються від рідних зубів.

Особливості виготовлення реставраційних конструкцій методом CAD/CAM

Сучасна цифрова техніка дозволяє створювати протези з точними параметрами. Кваліфіковані фахівці контролюють і коректують створення макета. При виготовленні відсутнє людський фактор, що виключає можливі невідповідності.

Виробництво металокерамічних коронок складається з наступних етапів:

 1. Тривимірна візуалізація щелепи пацієнта шляхом сканування аналогового зліпка або обробки цифрових відбитків.
 2. Створення віртуального реставраційного прототипу втраченого зуба. Попередня комп'ютерна модель вручну коригується фахівцями лабораторії для отримання найбільш точних результатів. За рахунок цього вдається створити зносостійку і ергономічну металокерамічну коронку. Готовий матеріал являє собою файл з віртуальним макетом.
 3. Цифровий прототип передають на пятіосний фрезерний верстат. Устаткування виготовляє металевий каркас і завдає керамічне покриття. Проводиться поетапна фіксація кожного шару в печі Programat P510 від німецького бренду Ivoclar Vivadent.
 4. Готовий виріб шліфується і полірується.

Чому варто вибрати металокерамічні коронки CAD/CAM?

Лабораторія Amel CAD/CAM Lab в Дніпрі надає можливість стоматологам міста та інших населених пунктів України працювати з високотехнологічними коронками, виготовленими методом 3D-друку. Автоматизований спосіб виробництва дозволяє заощадити час на виготовлення реставраційних конструкцій. З якісними точними виробами дантистам працювати зручніше, тому вдається провести протезування більшій кількості пацієнтів за одиницю часу. Прибутковість клініки зростає, клієнти задоволені сервісом.

Переваги протезування CAD/CAM:

 • Можливість віртуальної примірки коронки дозволяє виключити проблеми з прикусом;
 • Вироби виконані з біосумісного сировини, тому немає відторгнення;
 • Правильний анатомічний рельєф емалі запобігає травматичну оклюзію;
 • Відхилення до 15 мікрон захищає від проникнення мікроорганізмів між протезом і зубом, тому ризик запалення мінімальний;
 • Протезування проводиться швидко;
 • Ціна протезів з металокераміки нижче, ніж цирконієвих примірників, отже, попит серед пацієнтів високий.

Замовити металокерамічні коронки в нашій лабораторії можна з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу і будь-яке місто України. Гарантуємо бездоганну якість і відмінний сервіс.

Показать все...