Для отримання консультації заповніть форму зворотного зв'язку

 

У зуботехнічній цифровий лабораторії Amel CAD/CAM Lab в Дніпрі виготовляються коронки будь-якої складності за індивідуальними параметрами пацієнтів. Кваліфіковані зубні техніки працюють за технологією CAD/CAM, яка дозволяє виробляти конструкції з мікронною точністю.

Скориставшись нашими послугами, стоматолог з будь-якого населеного пункту України зможе запропонувати клієнтам вчинені і інноваційні методи протезування за доступною ціною. Період установки коронок скорочується в кілька разів, що позитивно позначається на рівні сервісу і рентабельності бізнесу.

Виробництво ортопедичних протезів з діоксиду цирконію

Цирконієві коронки - одні з найбільш затребуваних виробів нашої лабораторії. Діоксид цирконію успішно використовується в імплантації та протезування вже 20 років. Форма, колір, светопропускная здатність матеріалу ідентична натуральним зубам пацієнта. Завдяки максимальному біосумісності з пародонтом людини немає відторгнення і алергічних реакцій.

У лабораторії Amel CAD/CAM Lab можна замовити коронки, мостоподібні протези, вкладки та вініри з діоксиду цирконію. Ми робимо вироби 2-х видів:

 • Монолітні конструкції. Для виготовлення використаний виключно діоксид цирконію, протезів з якого властива висока міцність, стійкість до зносу і стирання. Бажаний місце установки - задній зубний ряд. У разі жувальних зубів практичність переважає над зовнішньою привабливістю.
 • Двошарові коронки. З діоксиду цирконію виготовляється тільки основа. На каркас наноситься керамічне покриття. Такі коронки ідеально вписуються в передній зубний ряд. Різні відтінки облицювання дозволяють точно підібрати протез під природний колір емалі.

Наша цифрова лабораторія - перша в Україні, успішно впровадила технологію CAD/CAM. Цирконієві конструкції виготовляються на високотехнологічному обладнанні. Точність до 15 мікрон сприяє комфортній усадки і довгому терміну служби конструкції.

Особливості інноваційної методики CAD/CAM

Технологія являє собою цифрову систему автоматичного програмування, в яку входять окремі програми:

 • Computer-aided design. Цифровий зліпок щелепи пацієнта обробляється програмою, створюється тривимірний макет протеза, проводиться віртуальна примірка зуботехнической конструкції.
 • Computer-aided manufacturing. Програма з виробництва ортопедичних конструкцій на фрезерному верстаті. Процес повністю автоматизований. Устаткування з мікронною точністю відтворює віртуальний прототип. Потім протез проходить випалення в печі (в разі керамопокритія).

Інноваційна методика CAD/CAM на даний період часу не має аналогів. При ручному виробництві точність становить мінімум 50 мікрон. Технологія Кад/Кам дозволила скоротити розрив до 15 мікрон. Конструкції виходять ергономічними і міцними. Мікроорганізми не проникають під коронку, тому немає запалень і тривалої адаптації.

Як ми працюємо?

Лабораторія Amel CAD/CAM Lab співпрацює зі стоматологами по всій Україні. З нашою допомогою можна замовити цирконієву коронку з доставкою в Київ, Одесу, Запоріжжя, Івано-Франківськ та будь-який інший місто.

Виробництво коронок з діоксиду цирконію методом CAD/CAM включає етапи:

 1. Стоматолог надає цифровий або аналоговий зубощелепної зліпок клієнта.
 2. Аналоговий екземпляр оцифровується в програмі. На його основі створюється віртуальна 3D-модель щелепи.
 3. Цифровий відбиток обробляється на програмному забезпеченні. Створюється прототип коронки, яка ідеально підходить за розмірами і формою. При необхідності спеціаліст коригує цифрові результати вручну.
 4. 3D-модель відправляється на фрезерний верстат.
 5. Устаткування виточує коронку. Ми використовуємо сертифіковані заготовки виробництва Німеччини (Dentsply Sirona, Ivoclar Vivadent), Японії (Kuraray).
 6. Виріб поміщається в піч для випалу.
 7. На каркас наноситься керамічне покриття з подальшим випалюванням кожного шару.
 8. Готовому виробу надається потрібний відтінок.
 9. Поверхня полірується.
 10. Коронка відправляється замовнику.

Основна перевага коронок з діоксиду цирконію полягає у відсутності необхідності сильно сточувати зуб. Товщина накладки складає близько 0,5 мм. Цирконій міцніше металокераміки. Пацієнт отримує довговічний і естетичний результат.

Показати все...