Для отримання консультації заповніть форму зворотного зв'язку

 

Створення зубних протезів з діоксиду цирконію вивело процес протезування та реставрації зубів на новий якісний рівень. Коронки з цього матеріалу користуються стабільним попитом в стоматологічній практиці.

Сучасна зуботехнічна лабораторія Amel Cad/Cam Lab в Дніпрі надає послуги виготовлення цирконієвих коронок ювелірної точності. Виробляємо всі види цирконієвих конструкцій на прогресивному обладнанні провідних світових брендів. У нас можна замовити виготовлення вінірів, коронок, мостів, вкладок з доставкою в Київ, Одесу, Луцьк, Житомир і будь-яке місто України. Гарантуємо високу якість і точність готової продукції.

Які цирконієві конструкції ми виробляємо?

Лабораторія Amel Cad/Cam Lab виготовляє такі вироби:

 • Цирконієві коронки;
 • Монолітні вироби для зубопротезних конструкцій знімного і незнімного виду;
 • Конструкції з декількома окремими цирконієвими коронками;
 • Одношарові і багатошарові поштучні вироби;
 • Індивідуальні цирконієві абатменти.

Як виготовляються цирконієві коронки в Amel Cad/Cam Lab?

Наша лабораторія працює за сучасною технологією CAD/CAM. Використовуємо цифрові методи моделювання для досягнення максимальної точності. Всі процеси, крім завдання параметрів і доопрацювання віртуальної моделі, повністю автоматизовані. За рахунок зменшення людського втручання в процес ризик помилки через неуважність зведений до мінімуму. На відміну від виробів ручної роботи, цирконієві коронки, вироблені методом Кад/Кам, відрізняються високою якістю і ідеально вписуються в зубний ряд за формами і розмірами.

Алгоритм виготовлення коронок з цирконію в лабораторії Amel Cad/Cam Lab:

 1. За цифровому або гіпсовим зліпком моделюється макет виробу.
 2. Цифровий шаблон завантажується в систему управління зуботехнічного фрезерного обладнання.
 3. Верстат виготовляє каркас коронки згідно із заданими параметрами.
 4. Основа покривається діоксидом цирконію і обпалюється в печі.
 5. Кожен шар керамопокритія проходить термообробку.
 6. Проводиться забарвлення в необхідний відтінок.
 7. Здійснюється фінішний випал для фіксації кольору.

Чому вигідно замовляти цирконієві коронки в Amel Cad/Cam Lab?

Щоб замовити виготовлення коронок з діоксиду цирконію в Дніпрі звертайтеся до нас. Чому варто співпрацювати з Amel Cad/Cam Lab?

Наші переваги говорять самі за себе:

 • Ми є офіційним підрозділом найбільшої клініки, яка видається однією з перших в пошуковому рядку. Amel Dental Clinic входить в рейтинг ТОП 200 кращих стоматологічних клінік в світі. Наші зубні техніки проходять навчання за кордоном за встановленими головною компанією стандартам.
 • У штаті лабораторії працюють висококваліфіковані фахівці з великим стажем.
 • У нас використовуються інноваційні технології. Ми постійно розвиваємося, закуповуємо прогресивне обладнання за кордоном.
 • У нашому розпорядженні техніка DENTSPLY Sirona. Компанія займає лідируючі позиції у виробництві зуботехнічного обладнання в світі.
 • Для виготовлення цирконієвих коронок використовується сертифіковане німецьке і японське сировину.
 • На всі конструкції нашого виробництва видається гарантія.
 • Швидкість виконання замовлення порадує стоматолога і клієнта.
 • Кожному замовнику забезпечений приватний підхід. Завжди надамо оптимальні варіанти вирішення індивідуальної проблеми клієнта.
 • Встановлюємо лояльні ціни на вироби преміальної якості.

Замовити цирконієві вініри, коронки і мостові конструкції можна з доставкою по Дніпру і в будь-який населений пункт України. Ознайомитися з ціновою політикою можна у відповідному розділі сайту. Лабораторія Amel Cad/Cam Lab допоможе поліпшити сервіс і продуктивність. Співпрацюємо з приватними кабінетами і клініками.