Для отримання консультації заповніть форму зворотного зв'язку

 

Завдяки новим технологіям змінюються стандарти в медицині. На 3D-принтерах можливо виробляти металеві і полімерні протези, суглоби і навіть клітини органів. У стоматологічній галузі 3D-друк зубів вже не фантастика, а реальність.

На поточний момент на 3D-принтерах можна виготовити такі вироби:

 • Імпланти;
 • Коронки;
 • Гіпсові моделі;
 • Мостовидні протези;
 • Ортодонтические конструкції.

Чому 3D-друк користується успіхом в стоматології?

Сучасна техніка спрощує стоматологам роботу. Якщо раніше потрібно було моделювати ортопедичні моделі вручну, зараз це можна зробити на 3D-принтері. Пацієнтам не доводиться довго чекати готовності протеза. Не має потреби відвідувати клініку для серії примірок і доопрацювань. Встановити конструкцію можна буквально за 2-3 прийоми, включаючи перші відвідини для зняття мірок.

Якість роботи зубного техніка залежить від хорошого зору і точності роботи руками. Виготовлення протезів класичним способом забирає багато часу і сил. Прогресивні технології позитивно впливають на стоматологічний бізнес. Завдяки швидкості і точності протезів, надрукованих на 3D-принтері, можна значно збільшити продуктивність та прибутковість клініки або кабінету.

Ручним способом складно відтворити складну форму зуба. Технологія 3D-друку навіть перевершує сучасну методику CAD/CAM. Впровадження 3D-принтерів в стоматологічну сферу нівелює застарілі підходи. Вироби виготовляються в рази швидше і є ідентичними копіями рідних зубів.

Переваги 3D-друку в Amel Cad/Cam Lab

Тривимірна друк, як галузь, розвивається стрімко. У стоматологічній сфері техніка вдосконалюється ще швидше. Послуги протезування користуються постійним попитом. Вкладення в інновації виправдані і швидко окупаються.

Традиційний спосіб моделювання протеза передбачає використання гіпсу або еластичного полімеру для відбитка. Далі слід заливка, відточування, і кожен етап потребує доопрацювання.

Використовуючи 3D-друк, немає необхідності робити матеріальний зліпок. Зуби моделюються в цифровому форматі. Програмне забезпечення дозволяє створити як одну модель зуба, так і кілька складних конструкцій за один раз. При цьому не потрібно додаткових знять мірок. Готовий цифровий макет передається на принтер. Вироби друкуються з металів і полімерів.

Виготовлення зубних протезів методом 3D-друку в Дніпрі можна замовити в лабораторії Amel Cad/Cam Lab.

Переваги 3D-друку очевидні:

 • Висока швидкість виготовлення конструкцій;
 • Економія часу і матеріалів;
 • Автоматизовані етапи виробництва;
 • Точну відповідність готових виробів заданих параметрах;
 • Можливість зберігання зліпків щелепи пацієнта в цифровому 3D форматі.

Технології 3D-друку

Зубні протези друкують на 3D-принтерах за допомогою наступних технологій:

 1. Пошарове нанесення бистрополімерізующіхся матеріалів (WDM). Використовуються бистрополімерізующіеся склади, які наносяться шарами. Поетапне формування дозволяє надати потрібні параметри.
 2. Виборче лазерне спікання (SLS). Спеціальний порошок з металу наноситься пошарово. Принтер запікає покриття вибірково.
 3. Виборче лазерне плавлення (SLM). Модель виробляється з дрібнодисперсного порошку, розплавляється лазерним променем. Шари плавляться і застигають. Конструкція виходить твердою і міцною.

Алгоритм створення 3D-конструкцій

Етапи виготовлення протезів методом 3D-друку:

 • Сканування зубів пацієнта;
 • Моделювання цифрової моделі в комп'ютерній програмі;
 • Друк конструкції на принтері.

Замовити 3D-друк коронок, мостовидних протезів, імплантатів на території України стало можливим завдяки лабораторії Amel Cad/Cam Lab. Доставляємо замовлення в Київ, Одесу, Львів, Житомир та будь-які населені пункти в найкоротші терміни. Використовуйте наші інноваційні технології для підвищення продуктивності і рентабельності бізнесу за доступною ціною.

Показати все...