Безметалеві конструкції


Безметалеві коронки - це сучасні ортопедичні конструкції, які на відміну від інших типів зубних протезів, виглядають максимально натурально, естетично, а тому користуються все більшою популярністю серед пацієнтів. Фахівці також ставлять безметалеві зубні коронки в пріоритет, оскільки:

 1. З їх допомогою можна добитися ідеальної естетики зубного ряду.
 2. Безметалеві конструкції універсальні - підходять для протезування зони посмішки і бічний групи зубів (жувальних).
 3. Дану технологію можна використовувати у виготовленні різних ортопедичних конструкцій (вкладок, вінірів, коронок, мостів).
 4. Цей вид протезування найбільш нешкідливий, тому що ортоконструкція не сповнить речовин, які при контакті зі слиною можуть окислюватися, здатні викликати подразнення слизової оболонки, негативно вплинути на роботу органів шлунково-кишкового тракту.

Amel Cad/Cam Lab - зуботехнічна лабораторія в Дніпрі, створена на базі унікального центру сучасної стоматології Amel Dental, яка використовує передові технології виготовлення конструкцій для протезування.

Безметалова керамічна коронка - виготовлення в Amel Cad/Cam Lab

Наша лабораторія оснащена обладнанням нового покоління від лідера серед виробників зуботехнічної і стоматологічної техніки. Ми використовуємо CAD/CAM системи, які засновані на digital технологіях моделювання, виготовлення протезів різної конфігурації.

У Amel Cad/Cam Lab можна зробити замовлення на:

 • Безметалеві коронки на передні зуби і зуби бічний групи;
 • Вініри;
 • Вкладки;
 • Накладки;
 • Мостовидні протези на каркасі.

У нас ви можете замовити вироби з таких матеріалів:

Чим відрізняється цирконієва і керамічна безметалловая коронка - ціна, призначення, технічні нюанси виготовлення.

Коронка керамічна виготовляється двома способами - методом прес-кераміки (з пошаровим нанесенням керамічного шару) і по CAD/CAM технології під управлінням програмного забезпечення. Останній варіант забезпечуємо максимальну точність, надійність виготовлення, виключає помилки, дозволяє мінімізувати обточування зубів перед протезуванням.

Коронка на основі діоксиду цирконію також виготовляється методом моделювання і фрезерування CAD/CAM. Дана технологія дозволяє створювати вироби з плавним переходом відтінків від насиченого до прозорого, що робить їх максимально ідентичними натуральним зубам. Ми працюємо з матеріалами Hass (Корея) - лідера серед виробників на ринку стоматологічних матеріалів.

Переваги замовлення безметаллових коронок в Amel Cad/Cam Lab

 • Ми використовуємо найефективніші, прогресивні технології;
 • Виготовляємо гіпоалергенні, абсолютно біосумісні, що не мають аналогів за своїми естетичними характеристиками, комфортні і функціональні ортопедичні конструкції будь-якої складності і призначення;
 • Індивідуально підходимо до питання співпраці, допомагаємо нашим клієнтам підвищувати якість послуг, що надаються;
 • Виконуємо замовлення якісно, ​​оперативно.

Щоб замовити виготовлення цирконієвих коронок і будь-які інші безметалеві зубні коронки в Amel Cad/Cam Lab, вам потрібно залишити заявку на нашому сайті, і наш менеджер в найкоротший термін зв'яжеться з вами для узгодження деталей замовлення.